A Kecskeméti Főiskola GAMF Kar 2014. évi határozatai

A Kecskeméti Főiskola GAMF Kar 2014. évi határozatai

1/2014. (I. 23.) sz. GAMF KT határozat

A Kecskeméti Főiskola GAMF Kar Kari Tanácsa 9 igen szavazattal támogatja főiskolai tanári pályázat kiírását 1 fő részére, a KF GAMF Kar Gazdálkodás- és Szervezéstudományi Tanszékére.

2/2014. (I. 23.) sz. GAMF KT határozat

A Kecskeméti Főiskola GAMF Kar Kari Tanácsa 11 igen szavazattal a záróvizsga bizottsági elnökök személyére benyújtott írásbeli előterjesztést elfogadta.

3/2014. (II. 20.) sz. GAMF KT határozat

A Kecskeméti Főiskola GAMF Kar Kari Tanácsa 13 igen szavazattal a Kecskeméti Főiskola GAMF Kar 2013. évi humánpolitikai terve teljesülésének értékelését elfogadta.

4/2014. (II. 20.) sz. GAMF KT határozat

A Kecskeméti Főiskola GAMF Kar Kari Tanácsa 13 igen szavazattal a Kecskeméti Főiskola GAMF Kar 2014. évi humánpolitikai tervét elfogadta.

5/2014. (II. 20.) sz. GAMF KT határozat

A Kecskeméti Főiskola GAMF Kar Kari Tanácsa 13 igen szavazattal a Kecskeméti Főiskola GAMF Kar 2013. évi oktatásfejlesztési terve teljesülésének értékelését elfogadta.

6/2014. (II. 20.) sz. GAMF KT határozat

A Kecskeméti Főiskola GAMF Kar Kari Tanácsa 13 igen szavazattal a Kecskeméti Főiskola GAMF Kar 2014. évi oktatásfejlesztési tervét elfogadta.

7/2014. (II. 20.) sz. GAMF KT határozat

A Kecskeméti Főiskola GAMF Kar Kari Tanácsa 13 igen szavazattal a Kecskeméti Főiskola GAMF Kar 2013. évi tudományos-kutatás-fejlesztési terve teljesülésének értékelését elfogadta.

8/2014. (II. 20.) sz. GAMF KT határozat

A Kecskeméti Főiskola GAMF Kar Kari Tanácsa 13 igen szavazattal a Kecskeméti Főiskola GAMF Kar 2014. évi tudományos-kutatás-fejlesztési tervét elfogadta.

9/2014. (II. 20.) sz. GAMF KT határozat

A Kecskeméti Főiskola GAMF Kar Kari Tanácsa Dr. Lukács Pál főiskolai tanárnak a KF GAMF Kar Járműtechnológia Tanszék tanszékvezetői megbízatására benyújtott pályázatát 13 igen szavazattal támogatja.

10/2014. (II. 20.) sz. GAMF KT határozat

A Kecskeméti Főiskola GAMF Kar Kari Tanácsa Dr. Kodácsy János főiskolai tanár részére 11 igen szavazattal, Dr. Végvári Ferenc ny. főiskolai tanár részére 9 igen szavazattal támogatja „Magyar Felsőoktatásért Emlékplakett” kitüntetés adományozását.

11/2014. (II. 20.) sz. GAMF KT határozat

A Kecskeméti Főiskola GAMF Kar Kari Tanácsa Dr. Bernáth Mihály ny. főiskolai docens részére 10 igen szavazattal, Dr. Danyi József ny. főiskolai tanár részére 10 igen szavazattal, Dr. Koller László ny. főiskolai tanár részére 8 igen szavazattal, Dr. Molnár Sándor ny. főiskolai tanár részére 10 igen szavazattal javasolja „Pedagógus Szolgálati Emlékérem” kitüntetés adományozását.